ارشدم تموم شد.

بهترین لحظات زندگیم تو این سه ترمم رقم خورد که اگه این روزارو نداشتم نمی دونم چطور می تونستم این همه بارو فکر و خیالو تحمل کنم.مرسی خدا. برای تمام این روزا. تمام شبای امتحانام. تمام سختیای درسام. تمام شب بیداریای قبل از ارائه هام.

تمام این لحظه های سخت برام شیرین بود فقط به این خاطر که هنوزم اعتقاد دارم درس خوندن آسونترین کار دنیاس وقتی میدونی تمام استرس ها و اضطراب هات برای یه محیط علمیه، آدمایی که سرشون به تنشون میارزه. آدمایی که بهت شخصیت میدن و درست صحبت میکنن. می دونی این حرف منو کیا می فهمن؟ فقط اونایی که تو محیط بازاری کار کردن. اونایی که درد کشیدن وقتی بهشون بی احترامی شده ... محیط علمی هر چند دور از واقعیته دور از اجتماعه اما تنها جاییه که آدما می تونن خودشونو پیدا کنن ... ببینن کی هستن ... چی می خوان ... درس و کتاب تنها چیزایین که تو تمومه زندگیه من پناهگاهه غصه هام بودن ... 

 

15788_FVA9mnv3.jpg

اینم آخرین چاییه ارشدم

 

15788_TmSVoTOw.jpg

اینم آخرین ناهار ارشد با بچه ها 

  

/ 1 نظر / 54 بازدید
مرضیه همایونی

سلام و عرض ادب و احترام ؛ باعث افتخار است که کتاب شعرم مهمان نگاه شما باشد : هم اکنون در نمایشگاه کتاب تهران : راهرو 24 غرفه 31 انتشارات گفتمان اندیشه معاصر . (بی تویی های حسرت دار) مرضیه همایونی"پرنیان حامی"